הכרויות   עמוד ראשי   |   הוסף למועדפים  
הכרויות לכולם   |   הכרויות לגייז   |   הכרויות לדתיים   |   הכרויות לנכים   |   הכרויות בטלפון   |   הכרויות סקס   |   חילופי זוגות   |   קשר דיסקרטי   |   הכרויות בחינם   


אהבה ברשת

למרות האפשרות להכיר בני זוג בחינם ברשתות החברתיות, אתרי ההיכרויות עדיין פעילים ■ חלק מהגולשים אף מוכנים להשקיע בהם כסף לצד חברות בפייסבוק ■ כמה זה עולה, ממה יש להיזהר ואיך מחליטים איפה לעשות מנוי
 

>> עד לפני כשלוש שנים אתרי היכרויות היו הגלגול המקוון היחיד של השדכנית המסורתית. ואולם מאז שנכנסה פייסבוק לחיינו, זירת ההיכרויות השתנתה לאור האפשרות להכיר אנשים דרך הרשת בחינם. למרות זאת, טוענים בענף, מוקדם להספיד את אתרי ההכרויות והם עדיין פעילים. לפי נתוני דן אנד ברדסטריט ענף ההיכרויות המקוון בישראל מגלגל 42 מיליון שקל, 5% יותר מאשר ב-2008.

אנשים התרגלו לקבל הכל בחינם באינטרנט וזה כבר נהפך לעניין פסיכולוגי עבורם, אבל מי שבאמת רציני ונרשם כי הוא מחפש להכיר מישהי למטרה רצינית - ישלם, אומר טל הרט, בעל אתר ההיכרויות זוגי. חנן מעיין, סמנכל השיווק של JDate מוסיף כי הרשתות החברתיות אף הקלו במידת מה על אתרי ההיכרויות: הפעולה של פתיחת כרטיס באתרים היתה לא טבעית לאנשים לפני כניסת הרשתות החברתיות, ואילו עכשיו הם התרגלו לפתוח פרופילים, זה כבר לא נורא שהתמונה שלך מסתובבת ברשת. לצד הרשתות החברתיות יש גם אתרי הכרויות שמציעים היכרויות בחינם, אבל באתרים אלה כמות הגולשים קטנה יותר באופן מובהק מאתרים המבקשים תשלום חודשי. האתרים הגדולים מפרסמים בטלוויזיה ובאינטרנט וזה מביא את הגולשים ואת ההיצע למנויים. אם לאתר אין כסף הוא לא ישקיע בפרסום - ואז אין גולשים להכיר, טוען הרט.

לטענת הרט גם נושא השירות באתרים החינמיים יכול להיות בעייתי: אתר שלא גובה תשלום לא יכול לתת שירות. באתר שלנו יושבים אנשים שמסננים תוכן לא ראוי. יש לנו משטרה שעובדת כל היום בלהיות משטרה. לתקצב מערך כזה עולה כסף. עם זאת הוא מבהיר שאתרים בתשלום אינם משוכללים או יפים יותר ולרוב הפונקציות יחסית דומות.

גם באתרים בתשלום יש אפשרות לפתוח כרטיס בחינם. אמנם היתרון במנוי בתשלום הוא האפשרות לשלוח הודעות אישיות ולענות על פניות שהתקבלו, אבל מי שלא רכש מנוי יכול עדיין לשלוח קריצה או ריגושון (משפט מובנה וקבוע) לגולשים באתר, כדי לרמוז על רצון ליצור קשר או לחכות שמישהו יפנה אליו. מאחר שניתן לתפעל את הכרטיס באתר גם בלי לרכוש מנוי, הרבה גולשים נרשמים למספר אתרים ומחליפים לסירוגין את המנוי שבתשלום בכל אחד מהם לפי הצורך.
 
 


   הכרויות    xlove    הכרויות סקס       ויאגרה    סיאליס    חנות סקס    ויאגרה    אינדקס הכרויות    שירותי ליווי
© 2010 Blove.co.il    אינדקס הכרויות        Developed by: - Bona Fide    Thumbshots